Zaloguj się
lub
Smoolearn
Strona głównaGrechuta Festival 2014AktualnościWywiad i premiera nowej wersji "Dni"!

Wywiad i premiera nowej wersji "Dni"!

data publikacji: 31 marca 2014

W minioną sobotę Danuta Grechuta była gościem Urszuli Kaczyńskiej w programie „Ex Magazine” na antenie Programu Czwartego Polskiego Radia. Żona Artysty opowiadała o życiu z Panem Markiem. Poruszano również temat poezji i muzyki. Z wywiadu można się także dowiedzieć, co Danuta Grechuta sądzi o nowych aranżacjach utworów swojego męża.

Zapis audycji jest już dostępny na stronach internetowych stacji pod tym adresem – wystarczy kliknąć w ikonę głośnika. Natomiast już dzisiaj po godzinie 11 na antenie Czwórki w programie "Stacja Kultura" prowadzonym przez Katarzynę Dydo i Kubę Kukla będzie można usłyszeć i zobaczyć teledysk do nowej wersji utworu "Dni, których nie znamy", która powstała z udziałem Goorala w ramach projektu #2CZWORKA.

Z kolei po godzinie 16tej Kuba Marcinowicz w programie "Czwarty Wymiar" odsłoni przed nami kulisy powstawania tego teledysku.

Program Czwarty Polskiego Radia można odbierać na kilka sposobów. Tutaj znajdziecie listę częstotliwości naziemnych. Sygnał Czwórki (także wersja wideo) jest również dostępny drogą internetową oraz na urządzeniach mobilnych, więcej o tym przeczytacie tutaj.

Danuta_grechuta_autor_zdj%c4%99cia_micha%c5%81_kaszuba_-_duze

Fot. Michał Kaszuba