Zaloguj się
lub
Smoolearn
Strona głównaGrechuta Festival 2014AktualnościKonkurs Interpretacje 2014 wystartował!

Konkurs Interpretacje 2014 wystartował!

data publikacji: 16 czerwca 2014

Szanowni Państwo ,

serdecznie zapraszam do udziału w konkursie Interpretacje podczas Grechuta Festival Kraków 2014. Grechuta Festival to największe w Polsce wydarzenie poświęcone pamięci mojego męża. Jego głównym elementem jest konkurs na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs ma formułę otwartą.

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie dwóch dowolnych, nagranych przez Państwa utworów z repertuaru Marka Grechuty. Proszę jednak pamiętać, iż konieczne jest przygotowanie własnego podkładu muzycznego (a nie korzystanie z oryginalnego nagrania). Zgłoszenia w formacie mp3 należy nadesłać poprzez formularz dostępny na stronie www.grechutafestival.pl/konkurs .  

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 września br. Spośród nich Komisja Kwalifikacyjna wyłoni finalistów, którzy 10 października br. wystąpią w Finale Konkursu w Krakowie. Na zwycięzców finału czeka nagroda pieniężna. Laureaci konkursu wezmą także udział w Koncercie Laureatów w Krakowie w dniu 11 października.

Zasady, Regulamin konkursu i wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie www.grechutafestival.pl/konkurs/zasady .

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę
o kontakt pod adresem info@grechutafestival.pl . W sprawach muzycznych proszę o kontakt z Kierownikiem Muzycznym festiwalu Panem Pawłem Piątkiem: pawelpiatek@grechutafestival.pl .

 

Serdecznie zapraszam,

Danuta_Grechuta

Dsc_5252

Uczestnicy Gali Finałowej GF 2013. Fot. Maksymilian Rychły