Zaloguj się
lub
Smoolearn
Strona głównaGrechuta Festival 2014AktualnościOstatnie dni na zgłoszenia!

Ostatnie dni na zgłoszenia!

data publikacji: 03 września 2014

Śpiewasz? Lubisz rywalizację? Marzysz o karierze muzycznej? Konkurs na interpretację piosenek z reperturaru Marka Grechty to coś dla Ciebie! To może być początek wielkiej kariery!

- Jeszcze tylko do 14 września czekamy na Wasze zgłoszenia do tegoroczej edycji Konkursu Interpretacje w ramach Grechuta Festival. Nasz festiwal to największe w Polsce wydarzenie poświęcone pamięci mojego męża. Jego głównym elementem jest konkurs na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs ma formułę otwartą - mówi Danuta Grechuta.

Reguły Konkursu nie są skomplikowane. Aby wziąć udział wystarczy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.grechutafestival.pl przesłać nagrania (format MP3) dwóch wykonanych przez Was utworów z repertuaru Marka Grechuty. Konieczne jest jednak przygotowanie własnego podkładu muzycznego – nie wolno korzystać z oryginalnych nagrań. Spośród nich Komisja Kwalifikacyjna wyłoni finalistów, którzy 10 października br. wystąpią w Finale Konkursu w Krakowie. Laureaci konkursu wezmą także udział w Koncercie Laureatów w Krakowie, który odbędzie się dzień później.

Tutaj znajdziecie skrócone zasady udziału w konkursie. Natomiast pod tym linkiem możecie zapoznać się z pełnym regulaminiem konkursu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktujcie się z nami wysyłając wiadomość na adres info@grechutafestival.pl. W sprawach muzycznych piszcie bezpośrednio do Kierownika Muzycznego naszego festiwalu Pana Pawła Piątka: pawelpiatek@grechutafestival.pl.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Fot.jpg

Fot. Michał Kaszuba