Zaloguj się
lub
Smoolearn
Strona głównaGrechuta Festival 2014AktualnościGłosuj na najlepsze interpretacje!

Głosuj na najlepsze interpretacje!

data publikacji: 29 września 2014

Zapraszamy do udziału w głosowaniu na Nagrodę Internautów Grechuta Festival i Radia ZET. Zdobywca Nagrody Internautów podobnie jak wykonawcy nagrodzeni i wyróżnieni w Finale Konkursu na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty wystąpi podczas Koncertu Laureatów. Głosowanie zakończy się 10 października o godzinie 10:00. Tego samego dnia na koniec Finału Konkursu dowiemy się, kto zdobył tegoroczną Nagrodę Internautów.

Jak wygląda głosowanie?
Głosowanie odbywa się poprzez specjalną aplikację umieszczoną na oficjalnym profilu Marka Grechuty w serwisie Facebook (www.facebook.com/MarekGrechutaOfficial). Bezpośredni link do aplikacji: www.bit.ly/Głosowanie2014 W aplikacji umieszczono wszystkie interpretacje wszystkich finalistów – łącznie 30 utworów.

Aby zagłosować wystarczy wejść do aplikacji, odnaleźć swojego faworyta i oddać głos. Każdy internauta może oddać jeden głos na każdą z 30 propozycji. Aby móc oddać kolejne głosy użytkownik musi zaprosić dziesięciu znajomych, którzy polubią profil Marka Grechuty. Za każdym razem gdy internauta uzyska prawo do kolejnych głosów może oddać tylko jeden głos na dany utwór.

Nagrodę Internautów Grechuta Festival i Radia ZET zdobędzie ten wykonawca, którego obydwie interpretacje zdobędą łącznie najwięcej głosów. Wszyscy głosujący mają szansę na zdobycie jednego z 50 dwupłytowych albumów „Marek Grechuta: Złota Kolekcja”.

Grechuta_landing

facebook.com/MarekGrechutaOfficial